Атестація педагогічних працівників – це система заходів , спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

         В 2016 - 2017 навчальному році атестуватимуться педагогічні працівники: 

1). Мінаєва І.В.                                               2). Ряснюк О.О.   

Стажування майстрів виробничого навчання  проводиться відповідно до вимог ДС ПТО з конкретних робітничих професій з метою підтвердження чи підвищення робітничої кваліфікації (робітничого розряду, класу, категорії), практичного ознайомлення із сучасною технікою та технологією виробництва, виробничим досвідом, оволодіння прийомами і методами праці передовиків виробництва на штатному робочому місці.

 З 2011 року майстри виробничого навчання  нашого училища стажування та курси підвищення кваліфікації проходять за новими умовами. Так, майстер  в/н з професії «Тракторист – машиніст с/г виробництва» Асташкевич О.В. курси підвищення кваліфікації проходив на базі Лисянського професійного аграрного ліцею (Черкаська область).

Професійний модуль   опрацьовував самостійно  у  формі стажування на базі  фермерського господарства «Нива»  Голованівського району  на підтвердження робітничої кваліфікації  тракториста категорій А, В, С, Д, Е .Ознайомлення із будовою, режимами роботи, комплексними системами  ТО тракторів та комбайнів, програмами на тракторі New Holland  Т – 7040, підготовка до роботи машино – тракторного агрегату відбувалася на базі трактора іноземного виробництва New Holland   Т – 7040 та комбайна New Holland   ТС – 5080 на протязі 80 годин, 68 з яких були практичними заняттями , 10 годин кожен майстер індивідуально водив  ці трактор та комбайн з використанням програм та режимів роботи. 10 годин навчального часу практично розглядали основні відмінності сучасних тракторів та с/г машин вітчизняного виробника. Це навчання відбувалося на протязі 5 днів  на базі навчально – виробничого комплексу «Сучасний фермер» Лисянського професійного  аграрного ліцею.        

 Практичні заняття проходили  з використанням  тракторів  і с/г машин фірми Аксіана та Класік  з технікою для захисту рослин та внесення мінеральних добрив.

 Німецькі сучасні агротехнології, с/г машини та техніка  вивчались  за конкретною   сезонною с/г роботою, а саме, захист рослин та мінеральні добрива  на базі Німецького аграрного центру в Україні, що розташований на відстані 15 км від  м. Умань.

  Майстер в/н з професії «Кухар – кондитер» Гордієнко В.М.у вересні 2011р. проходила курсове підвищення і стажувалася на базі Львівського вищого ВПТУ ресторанного сервісу та туризму.
  Таке стажування дає можливість практично ознайомитись із сучасним обладнанням, технікою та інноваційними виробничими технологіями,  передовим виробничим досвідом, оволодіти  сучасними  прийомами і методами праці безпосередньо на виробництві, на  робочому місці.
 
Перспективний план

стажування майстрів виробничого навчання

ПТУ №38 смт Голованівськ

на 2015 – 2020роки

з/п

 

Терміни

 

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

1

2

 

 

 

 

 

 

 

1.

Асташкевич О.В.

 

 

С

 

 

 

 

С

2

 Притиковський С.Ю.

 

 

 

 

 

 

С

 

3

Пугач О.В.

 

 

 

 

 

 

С

 

4

Кондратюк М.П..

 

С

 

 

 

 

С

 

5

 Стожок М.М.

 

С

 

 

 

 

С

 

6

Коржук В.М.

 

 

 

 

С

 

 

 

7

 Колодійчук В.М.

 

С

 

 

 

 

С

 

8

Чорна  І.С.

 

 

 

С

 

 

 

 

9

Гордієнко В.М.

 

 

 

 

С

 

 

 

10

 Жиков Е.І.

 

С

 

 

 

 

С

 

11

 Риковський Б. П.

 

С

 

 

 

 

С

 

12

Ряснюк О.О.

 

С

 

 

 

 

С

 

13

Колесніков М.І.

 

 

 

 

С

 

 

 

14

 Запорожчук С.Д.

 

 

С

 

 

 

 

С

15

 

Хащевацький О.М.

 

 

С

 

 

 

 

С