Дипломи з відзнакою

 

2009 рік 2010 рік 2011 рік 2012 рік
Панченко Микола Лисак Юрій Лужанський Микола Панченко Олександр
Токар Роман Сиволап Юлія Бачу Діана Олійник Сергій
Бондаренко Наталія Білецька Лілія Отчеська Катерина Башлаєв Андрій
Вареник Оксана Гринько Альона Гацан  Євгеній Гринюк Ірина
Гаврищук Лариса Люльченко Інна Курля  Тетяна Налбан Михайло
Гулько Сніжана Наконечна Марина Курля  Христина Лужанський Сергій
Лівітчук Оксана Оліхневич Тетяна Лихманюк Оксана Ревякін Василь
Прокопенко Наталія Смуток Олена   Кардаш Вадим
Яцук Інна Тацієнко Дмитро    
  Лопушанський Сергій    
  Овчінніков Сергій    
  Томашевський Олександр    

 

Переможці конкурсів фахової майстерності

 

Чорноволюк Андрій - І місце на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва», учасник Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів. 2008 рік.

Панченко Микола - II місце на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва». 2009 рік.

СмертенюкСергій - II місце на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва». 2010 рік.

Лихошерст Олександр - II місце на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування». 2011 рік.

Палійчук Дмитро - II місце на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії «Електромонтер» - 2009 рік.

Бондаренко Наталія - V місце на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар». 2009 рік.

Курля Христина - VII місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кондитер» -2011 рік.

Запорожчук Владислав - І місце на обласній олімпіаді серед учнів з предмету «Спецтехнологія» професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». 2012 рік.

Самойленко Олександр - ІІ місце на обласній олімпіаді серед учнів з предмету «Спецтехнологія» професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». 2012 рік.

 

Спортивні досягнення

 

Хмільовий Валентин - І місце на 14 чемпіонаті Світу та І місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків у ваговій категорії до 65 кг кандидат у майстри спорту (2012 рік).

Башлаєв Андрій - ІV місце на чемпіонаті України з гирьового спорту у ваговій категорії до 75 кг кандидат у майстри спорту (2012 рік).

Іскрук Василь - VIII місце на чемпіонаті України з гирьового спорту у ваговій категорії до 75 кг (2012 рік).

Марчак Вадим -ІІ місце на 14 чемпіонаті Світу та 2 місце на чемпіонаті України серед юнаків з гирьового спорту у ваговій категорії понад 80 кг, кандидат у майстри спорту (2012 рік).

Шевчук Вячеслав - VII місце на чемпіонаті України з гирьового спорту у ваговій категорії до 65кг кандидат у майстри спорту (2012 рік).

Іванкова Ліза -1 місце в обласних спортивних іграх у ваговій категорії до 70 кг.

Лисак Юрій - зайняв І місце в обласних змаганнях з гирьового спорту та виконав нормативи кандидата в майстри спорту, зайняв 2 місце на Таврійських іграх, що проходили в травні 2010 року.

Непотенко Вікторія - виконала нормативи І розряду та виборола 3 місце на Таврійських іграх з гирьового спорту в 2010 році.

Міндаль Дарія - кандидат у майстри спорту, ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі із дзюдо у м. Одеса.

Дабіжа Любов - зайняла VI місце на кубку України з гирьового спорту серед жінок.

Мамонтов Ярослав - виборов ІІ місце у 21 національному турнірі на призи В. Швидкого м. Токмак.