Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Bиховнa годинa «Син полинових степів».
11:32
Bиховнa годинa «Син полинових степів».

В бібліотеці ПТУ № 38 смт. Голованівськ 05.10.17 р. було проведено виховну годину «Син полинових степів». Учениці групи 11 ОКС, Зінченко Анна і Кравченко Катерина, розповіли про життя і творчість нашого земляка Миколи Смоленчука. Учні І курсу (гр.. 11 ТМ, 11 ЕМВ, 11 КК, 11 ОКС) із захопленням слухали про свого земляка. У творах письменника знайдено чимало яскравих описів степу з його вражаючими безмежжям, де багато сонця і обмаль води, де впродовж віків численні орди валами накочувалися на рідну землю, а наші предки близькі і далекі, героїчно боронили її від нападників.

На світлому небосхилі українського театрального мистецтва пломеніючою зіркою першої величини сяє ім’я М. Кропивницького. В чорні роки самодержавної реакції він взяв у свої дужі руки кермо реалістичного мистецтва і провів його через шквальні суспільно-політичні штори та життєві вихори. Ось це буденне життя в поєднанні з тривалою щоденною працею і незгасаючою творчою енергією М.Л.Кропивницького правдиво і художньо відтворив письменник Микола Смоленчук у своїй книзі «Ой, літав орел». Цей твір припав до дитячих сердець.

У повісті «При битій дорозі» діти відкрили для себе сторінки  героїчного минулого нашого краю.

Про людей, які мужніли в тяжкі роки війни, скроні яких передчасно засріблилися сивиною, дізнавалися учні в романі «Сиве покоління».

Микола Кузьмич Смоленчук за складом душі  був романтиком, якого вабили простір, широта, розмах. А таких молодь любить, за такими йде. Пам'ять про нього буде жити в наших серцях. Його твори читатиме не одне покоління.    

Переглядів: 89 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: