Головна » 2018 » Квітень » 24 » Бізнес-турнір «Стратегія фірми 2018».
14:03
Бізнес-турнір «Стратегія фірми 2018».

 

18-20 квітня відбувся очний фінал V Всеукраїнського І Міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми 2018». В турнірі приймали участь 3057 учасників з 25 регіонів України та молодь з США, Естонії, Латвії, Польщі. Учасниками турніру стали учні, студенти, вчителі та викладачі з понад 420 міст, 130 смт, 310 сіл України, представляючи більше ніж 1300 навчальних закладів. Змагання проводились у чотирьох лігах: учнівська, студентська, ліга наставників (вчителі ЗНЗ, викладачі ПТНЗ та ВНЗ) та сімейна ліга (батьки з дітьми).

За результатами відбіркового етапу у півфінал пройшли 622 учасника, за результатами якого по 20 фіналістів з кожної ліги взяли участь в очному фіналі, який відбувся 18-19 квітня в м. Києві в приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а також урочистому нагороджені переможців, яке відбулося у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Учениця групи 21 ОКС, Професійно-технічного училища  № 38 смт Голованівськ, стала фіналістом V Всеукраїнського І Міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми 2018» і отримала диплом лауреата фіналіста Студентської ліги.

Викладач професійно-технічного училища  №38 смт Голованівськ Мельник Олександр став фіналістом V Всеукраїнського І Міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми 2018» і отримав диплом лауреата фіналіста Ліги наставників і сертифікат тренера бізнес-симуляції Vial+ за курсом «Інтерактивні освітні технології в підприємництві», що дозволить в подальшому впровадити в освітній процес тренінги в навчальних закладах району стосовно впровадження програми емуляції Vial+ для підвищення рівня компетенції в понятті економічних процесів та ефективного управління підприємством.

Окремо організатори надіслали подяку директору професійно-технічного училища  № 38 смт Голованівськ Леонтюку Богдану Борисовичу за всебічну підтримку V Всеукраїнського І Міжнародного бізнес-турніру «Стратегія фірми 2018» та прекрасну підготовку його фіналістів.

Переглядів: 79 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: