Головна » 2017 » Березень » 3 » Дефіле нестандартні виховні заходи в ПТНЗ
09:24
Дефіле нестандартні виховні заходи в ПТНЗ

Останнім часом виховній роботі у професійно-технічному навчальному закладі приділяється особлива увага. У процесі виховання молодого покоління перед вихователем постає чимало складних і важливих завдань надзвичайної ваги: домогтися того, щоб молодь зростала не лише здоровими і освіченими людьми, але й свідомими, творчими особистостями і патріотами України.

Ключ до вирішення цих проблем – проведення сучасних виховних заходів з учнями. Розуміючи це, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області провів черговий семінар для класних керівників та вихователів гуртожитків, на якому розглянув проблему «Дефіле нестандартних виховних заходів». Семінар відбувся 23 лютого 2017 року на базі ДНЗ «Кіровоградське вище професійне училище № 4».

Досвідом роботи з вищезазначеного напрямку поділилась заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Кіровоградське вище професійне училище № 4» Яценко О. Є. та класний керівник ПТУ № 38 м. Голованівськ Мельник О. В.

Підводячи підсумки, учасники семінару зробили висновок, що нестандартні форми виховної роботи є актуальними, оскільки в підлітковому віці спостерігається потреба у створенні власного світогляду, прагнення до дорослості, бурхливий розвиток фантазії та уяви, спрямованість на самовираження в суспільстві.

 

Переглядів: 204 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: