Головна » 2018 » Лютий » 15 » День безпечного Інтернету
12:29
День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day, SID) під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Наше училище долучилося до цього заходу і групи 11 ОКС і 21 ОКС разом з викладачем Мельником О.В. провели виховний захід присвячений цьому дню. Учні приготували презентації та переглянули навчальне відео про небезпеки в інтернеті та як від них захиститися. На інформаційній дошці учні розмістили власноруч підготований плакат для ознайомлення всіх бажаючих з правилами безпеки в інтернеті.

Учні групи 21 ОКС Почтар Аліна, Шмідт Тетяна та Бекало Анна разом з  викладачем Мельником О.В. пройшли «Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет» розробленого Бюро розвитку електрозв’язку Міжнародного Союзу електрозв’язку за підтримки Одеської національної академії зв’язку ім. А.С. Попова, та отримали сертифікати.

Переглядів: 92 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: