Головна » 2018 » Листопад » 15 » Королева осені 2018 року
13:57
Королева осені 2018 року

 

Цього року феєричне та цікаве осіннє шоу розкрило таланти багатьох учасниць і не тільки. Ведучі конкурсу Жиловий Андрій та Козарчук Діана демонстрували таланти у вальсі, дапстепі та бікбоксі, які додавали фарби в осінній концерт. Таланти демонстрували також Рачинська Юлія, Кравець Михайло, Барська Оксана – учні вокального, танцювального та інструментального гуртків

4 конкурсантки брали активну участь в магічному шоу.

Учасниця № 1 Лівітчук Анна вразила всіх своєю візитною карточкою. Учасниця №2 Ковальська Марія полонила серця багатьох глядачів, а учасниця №3 Барська Оксана зачарувала всіх своєю композицією. Під щасливим числом №4 Рачинська Юлія достукалася до сердець кожного патріота авторським віршом на патріотично-ліричну тематику присвячений воїнам, що захищають наш мир.

Таланти конкурсанток та вміння імпровізувати у цікавих і творчих конкурсах оцінювало журі: Мазур Людмила Дмитрівна, Ігнатенко Володимир Анатолійович та Шарлович Анатолій Олександрович.  

В конкурсі «Презентація» дівчата оригінально розказали про себе; «Осінній букет» вразив журі своєю оригінальністю та яскравими барвами і теплотою, яка надходила від них. В конкурсі «Оригінальна страва» дівчата, як справжні художниці, створили шедеври, які покорили серця не тільки суддів, а й глядачів, які смакували їх оригінальні та незабутні страви.

«Мої творчі здібності» здивували нас своєю оригінальністю, магнетизмом та дзвінкістю голосу наших конкурсанток. Не забуваємо про ніжний, осінній вальс, які відкрив тендітність та хрупкість ніжних дівчат.

По підрахунку балів маємо такі результати:

1 місце «Королева осені» – Рачинська Юлія;

2 місце «Віце міс осені»  – Барська Оксана;

3 місце «Міс творчість» – Лівітчук Анна;

4 місце «Міс грація» – Ковальська Марія.

На завершення шоу у королеви осені був заготовлений подарунок у вигляді чуйної та ліричної пісні.

Переглядів: 25 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: