Головна » 2017 » Вересень » 29 » Лінійка на тему: «Шкідливі звички у нашому житті»
09:37
Лінійка на тему: «Шкідливі звички у нашому житті»

26 вересня 2017 року психологом училища Гордієнко Оксаною Володимирівною була проведена лінійка на тему: «Шкідливі звички у нашому житті»

У житті сучасного суспільства почалась загострюватись проблеми, які пов’язані з табакокурінням та алкоголем. На сучасному етапі розвитку ці звички стали дуже розповсюдженими серед нашого підростаючого покоління. Шкідливі звички впливають на формування нашого майбутнього та сучасного суспільства. На даний час ця проблема набула глобальності.

На мою думку з даною проблемою   повинне боротись не тільки суспільство, але й кожна людина, яка усвідомлює для себе, яку велику шкоду можуть завдати ці звички.

Учням була надана інформація про такі шкідливі звички, як куріння та алкоголь. Їх вплив на організм особистості підліткового віку. Які фактори впливають на вживання алкоголю..

Головне, щоб учні усвідомили що здоров’я – це в першу чергу спосіб життя людини. Це той стиль, який людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чині. Добре здоров’я містить у собі всі цілі в житті людини, її інтереси і корисні звички. Це почуття сповнене любові до самого себе.


Переглядів: 105 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: