Головна » 2017 » Березень » 16 » Лінійка на тему «Сім’я як осередок суспільства»
16:46
Лінійка на тему «Сім’я як осередок суспільства»

"Сім'я - один із шедеврів природи".

14.03.2017  року в ПТУ № 38 смт. Голованівськ, практичним психологом, Гордієнко Оксаною Володимирівною, була проведена загальноучилищна лінійка на тему «Сім’я як осередок суспільства».

На лінійці була подана інформація для підлітків про те що , кожна людина в певний період свого життя приходить до того, що сім`я - це головна цінність. Люди, яким є куди повертатися з роботи, і яких вдома чекають - щасливчики. Вони не розмінюються на дрібниці і усвідомлюють, що такий дар необхідно берегти. Сім`я - осередок суспільства і тил кожної людини. Сьогодні досить непростий час, і часто сім`я є головним стимулом жити. Люди, які розуміють це, намагаються створити зразкові осередки, в яких буде панувати мир, взаєморозуміння й любов. Дуже важливо, щоб всі члени сім`ї допомагали один одному, дбали і підтримували. Багато хто замислюється про те, чи дійсно сім`я - осередок суспільства. Хто сказав, що так повинно бути? Швидше за все, це стверджує саме життя. Люди, які сприймають шлюб, як смугу перешкод, напевно, в чомусь мають рацію. Якщо всі учасники порядні і відповідальні, то випробування буде з честю пройдено. В іншому випадку сім`я зазнає катастрофи.

До учнів була донесена інформація у вигляді презентації де змістовно було роз’яснено про те, які функції має сім’я, кодекс поведінки у родині.

А головне щоб кожен учень усвідомив про те що ми разом в училищі будуємо наше маленьке суспільство. Кожен робить свій вклад  у розвитку нашої навчальної родини. Тут наші учні закохуються, діляться своїми емоціями, розповідають про свої минулі пригоди та складають плани на майбутнє….

В училищі завжди готові вислухати, дати пораду та підставити плече.

Переглядів: 98 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: