Головна » 2017 » Березень » 31 » Майбутні електромонтери
12:11
Майбутні електромонтери

29, 30 березня 2017 року на базі  у Голованівського ПТУ №38 пройшов ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградської області з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.

У конкурсі взяли участь учні державних навчальних закладів “Професійно-технічне училище №38 смт Голованівськ” та  “Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості”.

Конкурс проводився у ІІ тури: І тур – теоретичний, ІІ тур – практичний.

Оцінювало конкурсантів незалежне журі в складі якого були: голова комісії Чумак М. М. (начальник головного  відділення державної  інспекції з енергетичного нагляду в Кіровоградській області); члени журі: Шолудько А. В. ( виконуючий  обов’язки заступника директора навчально-методичного  метод кабінету ПТУ у Кіровоградській області) та  Вузленко Т. В. (методист навчально-методичного кабінету ПТУ у Кіровоградській області).

У шести юних електриків, які брали участь у конкурсі 29 та 30 березня, дії були розплановані майже щохвилинно. У перший день відбулося урочисте відкриття обласного етапу,

потім хлопці прослухали інструктаж з охорони праці і аж тоді безпосередньо приступили до роботи. Теоретичною частиною конкурсу були тестові завдання.

Практична частина була набагато цікавішою. Завдання для майбутніх електриків полягало в тому, щоб провести роботу по монтажу електропроводки однокімнатної квартири.

Всі учасники справилися із поставленим завдання, журі винесло рішення.

Не залишилися наші конкурсанти і без приємних сюрпризів у ці дні. Голованівське училище спільними зусиллями  для всіх учасників організувало екскурсію до музею Ракетних військ стратегічного призначення.

Така культурно-просвітницька розвага надзвичайно сподобалася і гостям і конкурсантам та залишила за собою масу позитивних вражень.

30 березня журі підбило підсумки. За результатами виконання конкурсних завдань І місце посів Столовник Андрій, учень  Голованівського ПТУ №38; ІІ місцеАлійчук Самуїл , учень Голованівського ПТУ №38; ІІІ місце – Ловченко Максим, учень Капітанівського професійного ліцею.

Призери конкурсу нагородженні дипломами Департаменту освіти і науки ОДА та цінними подарунками. Всі конкурсанти отримали дипломи учасників ІІ етапу обласного конкурсу.
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Кіровоградській області  висловлює щиру вдячність адміністрації  Голованівського ПТУ №38 за належну організацію та активну участь у проведенні конкурсу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

 

Переглядів: 138 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: