Головна » 2018 » Вересень » 20 » Молодь за безпеку дорожнього руху
11:28
Молодь за безпеку дорожнього руху

Проведення в ПТУ № 38 смт. Голованівськ

Тижня знань безпеки життєдіяльності

 на тему: «Молодь за безпеку дорожнього руху!»

 

 У зв’язку з тим, що в Україні рівень дорожньо-транспортних пригод за участю дітей залишається досить високим, існує невідкладна необхідність у навчанні дітей  правилам безпечної поведінки на вулиці, дорозі і в транспорті. Завдання педпрацівників і батьків – виховати  дисциплінованих учасників дорожнього руху, навчити дітей практичним вмінням і навичкам безпечної поведінки на дорозі і в транспорті, розпізнавати небезпечні ситуації, які можуть трапитись на дорозі, правильно їх оцінювати, передбачати приховані небезпеки, прогнозувати дорожню ситуацію.

Відповідно до спільного наказу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та управління освіти, науки,  молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 22.06.2018р.           №166/480-ОД «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти області у 2018/2019 навчальному році», наказу директора ПТУ № 38        смт. Голованівськ від 30.08.2018р. № 68 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в ПТУ № 38 у 2018/2019 навчальному році», з метою профілактики ДТП за участю дітей  і  популяризації  знань  Правил  Дорожнього  руху  серед здобувачів освіти з 10.09.2018р. по14.09.2018р. в училищі проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Молодь за безпеку дорожнього руху!».   

Згідно затвердженого графіку та плану-сітки класні керівники, майстри виробничого навчання провели різнопланові заходи профілактичної роботи з учнями по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму у вигляді виховних годин, класних годин, бесід, написання учнями рефератів, вікторин, конкурсів стіннівок, плакатів та малюнків.

11.09.2018р. викладач предмету «Правила дорожнього руху» - Петренко Михайло Миколайович провів загальноучилищну лінійку з використанням  відеоматеріалів  про дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей та шляхи їх профілактики.

         По завершенню Тижня класні керівники, майстри виробничого навчання надали матеріали по проведених заходах на розгляд робочої комісії. В результаті розгляду представлених робіт з урахуванням їх тематичної змістовності, рівня висвітлення теми, художнього оформлення робоча комісія визначила переможців і розподілила призові місця в номінаціях:

         Конкурс стіннівок, плакатів, малюнків:

         І місце – Липовенко Вероніка група 11 АОС (класний керівник Овчінніков В.М., майстер виробничого навчання Леонтюк Т.М.);

          ІІ місце – Жиловий Андрій група 31 ОКС  (класний керівник Бурдейний Ю.С. майстер виробничого навчання Заболотна О.О.);

          ІІІ місце – Кирилюк Вікторія, Брецько Олена група 31 КК  (класний керівник Кублик Г.В., майстер виробничого навчання Колодійчук В.М.).

         Розробка та проведення виховних заходів:

          І місце – Бурдейний Ю.С., класний керівник групи 31ОКС;

         ІІ місце – Овчінніков В.М., класний керівник групи11АОС;

        ІІІ місце – Капінус П.В., класний керівник групи 11ЕМВ.

Переглядів: 30 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: