Головна » 2018 » Травень » 16 » Обласний конкурс професійної майстерності із професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
11:09
Обласний конкурс професійної майстерності із професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Із 03 по 04 травня у місті Бобринець проходив Обласний конкурс професійної майстерності із професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Участь у конкурсі приймали 11 команд які складалися із двох учасників кожна.

ПТУ № 38 смт. Голованівськ представляли два кращих учні з професії – це учні групи 31 ТМ, Ковтун Ярослав Віталійович, та Постолатій Станіслав Сергійович. Класний керівник групи, Мінаєва Інна Валеріївна, та майстер виробничого навчання, Шевчук Олександр Пилипович, який і супроводжував учнів.

Змагання проходило у два тури – культивація та оранка. Після першого дня змагань, Постолатій Станіслав набрав 134 бали, показавши другий результат. За результатами другого дня змагань, Ковтун ярослав набрав 129 балів, також показавши другий результат. У сумі команда ПТУ № 38 смт. Голованівськ зайняла друге командне місце, за що була нагороджена дипломом другого ступеня та цінним подарунком.

Переглядів: 57 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: