Головна » 2018 » Грудень » 21 » Обласний семінар-практикум педпрацівників професій сільськогосподарського профілю та автомобільного транспорту.
12:55
Обласний семінар-практикум педпрацівників професій сільськогосподарського профілю та автомобільного транспорту.

13 грудня 2018 року в училищі пройшов обласний семінар - практикум педпрацівників професій сільськогосподарського профілю та автомобільного транспорту на тему «Впровадження сучасних засобів навчання як шлях підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників». В семінарі приймали участь 21 учасник із ЗПТО Кіровоградської області. На початку методисти обласного методичного кабінету презентували основні вимоги до сучасних засобів навчання та можливості їх використання в освітньому процесі. Практичний блок семінару-практикуму (уроки викладачів предмету «Правила дорожнього руху» Петренка М. М. та «Трактори» Шарловича А. О.) продемонстрував використання сучасних презентацій, відеоматеріалів та програмних контролюючих засобів, а також можливості таких Інтернет-сервісів, як Kahoot, Classtime, Piktochart, QR – коди.
Для вдосконалення практичної майстерності учасників семінару – практикуму заступником директора з навчально-виховної роботи було проведено майстер-клас «Створення кросвордів та ребусів за допомогою електронних ресурсів puzzlecup та rebus1».
Підсумком роботи став проведений дебрифінг, який показав, що проведений захід підвищив рівень обізнаності та упорядкував знання педагогічних працівників про сучасні засоби навчання.

 

 

Переглядів: 26 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: