Головна » 2017 » Листопад » 14 » Предметний тиждень з сільськогосподарських машин.
10:51
Предметний тиждень з сільськогосподарських машин.

                 Щорічно  в училищі  до дня працівників сільського господарства  проводяться заходи приурочені даній даті. Тому і в цьому році з 6 по 10 листопада з учнями ПТУ-№ 38 був проведений предметний тиждень з  сільськогосподарських машин.

                  Метою проведених міроприємств було спрямувати  учнів, які оволодівають професією « Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» на розширення  кругозору в сільськогосподарській галузі.

                 Так  в училищі були проведені  відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» та  в  позакласний час конкурси кросвордів і  вікторина на сільськогосподарську тематику.

                   З основних міроприємств слід  відмітити зустріч учнів груп 11ТМ і 21 ТМ з начальником відділу агропромислового розвитку Голованівської РДА  Клименком Олександром Вікторовичем, який охарактеризував здобутки аграріїв району за останні роки, а також звернув увагу на процес  постійного вдосконалення в господарствах засобів виробництва, технологій , організації та управління виробництвом на основі використання наукових досягнень. Він відмітив,  що сільськогосподарська техніка безперервно вдосконалюється та обновлюється, вона обладнується новими більш складними робочими органами, гідравлічними системами і засобами автоматичного управління. Тому учням необхідно добре оволодівати знаннями професійної підготовки і після  закінчення навчання в  училищі  влитися в трудові колективи аграріїв.

                  На протязі неділі було проведено екскурсію учням групи 11 ТМ в агрофірму «Хлібороб», метою якої було ознайомити  та оглянути різноманітну сільськогосподарську техніку яка працює на нивах даного господарства. До проведення заходу було запрошено головного інженера агрофірми    Бучка   Віктора   Валерійовича,   який   розповів  учням   про  технічну   характеристику   та   конструктивну   особливість   зарубіжних  сільськогосподарських машин та знарядь,  відповів на їх поставленні запитання. Він наголосив, що особливість сільського господарства виключає можливість виправити і переробити польові роботи, виконані неякісно, з порушенням агротехніки. Тому  механізатор  повинен бути з високим рівнем знань, щоб якісно та вчасно,  виконувати механізовані роботи .

                    Під час проведення предметної неділі  було організовано та проведено захід в районному центрі зайнятості де учні групи 11 ТМ  мали зустріч з провідними спеціалістами, які змістовно надали чимало корисної інформації,  пов’язані з вибором професії.    Присутніх  проінформували про потреби,  вимоги і перспективи розвитку сучасного ринку праці та наголосили які професії користуються попитом  і повідомили що  серед них професія механізатора є  затребувана .  Впродовж заходу працював консультпунк, де молодь  могла  отримати відповіді на запитання,  було показано відеоролики  та відеоматеріали «Світ професій». Потім провівши з ними  експрес тестування, щодо нахилів та вибору професій,  було визначено, що майже всі присутні  не помилилися  в своєму виборі. Фахівці районного центру зайнятості наголосили учням на  необхідність  з відповідальністю  ставитися  до майбутньої професії «Тракториста – машиніста с/г виробництва»,  тому що ринок праці потребує висококваліфікованих працівників.

Переглядів: 162 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: