Головна » 2018 » Червень » 1 » Профорієнтаційна робота
12:18
Профорієнтаційна робота

У рамках профорієнтаційної роботи, ПТУ № 38 смт. Голованівськ  11 травня , вже вдруге з початку року, за сприяння Голованівського районного центра зайнятості, для учнів 9 А класу НВК «Голованіваської ЗШ I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназії» був проведений захід - «Презентація ПТУ №38». Метою даного заходу, було ознайомити учнів з професійно – технічним навчальним закладом, професіями за якими можна навчатися в училищі, умовами навчання та інше.   

Презентацію училища проводила викладач математики, Ярова Віта Вікторівна, яка розповіла про професії за якими навчає училище, умовами навчання, організацією виховної роботи, із роботою секцій та гуртків. Далі учні відвідали навчальні кабінети, майстерні, лабораторні кабінети, полігон, кожен викладач висвітлив питання щодо професії свого напряму, можливості здобуття тої, чи іншої професії, питання щодо відновлення престижу робітничих професій на ринку праці. Учні змогли випробувати себе і в ролі водія, чи тракториста, тобто сісти за кермо техніки, і в ролі електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування: відповісти на запитання викладача, який запропонував учням вікторину з електротехніки. Дітей почастували смачними пирогами, які випікали для них майбутні кухарі та кондитери.
           Підводячи підсумки даного заходу фахівець з профорієнтації Голованівського РЦЗ Швець Світлана Валеріївна наголосила, що вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, то це може вплинути на якість її навчання і в значній мірі знизити її конкурентоспроможність на ринку праці. Потрібно свідомо обмірковувати всі аспекти свого професійного вибору і впевнено слідувати до своєї мети.

Переглядів: 62 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: