Головна » 2017 » Вересень » 26 » Проведення Тижня безпеки дорожнього руху в ПТУ № 38 смт. Голованівськ
14:08
Проведення Тижня безпеки дорожнього руху в ПТУ № 38 смт. Голованівськ

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09.02.2017 року № 58-р «Про основні заходи цивільного захисту області на 2017 рік», наказу управління ДСНС України у Кіровоградській області, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 29.06.2017 року № 188/538 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області  у 2017/2018 навчальному році», наказу директора ПТУ № 38 смт. Голованівськ  від 06.09.2017 року № 79 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності  в ПТУ № 38 у 2017-2018 навчальному році» в училищі з 11 по 15 вересня 2017 року проводився Тиждень безпеки дорожнього руху під назвою «Ми – за безпеку руху!».

В рамках Тижня в начальних групах проводились різноманітні заходи в вигляді виховних годин, бесід, вікторин, написання учнями рефератів, конкурсу малюнків, плакатів, стіннівок.

12.09.2017р. проведено тематичну загальноучилищну лінійку на тему «Попередження дорожньо-транспартного травматизму серед учнів».

 По завершенню Тижня робоча комісія розглянула надані класними керівниками і майстрами виробничого навчання матеріали по проведених в навчальних групах заходах, роботи учнів і визначила переможців в різних номінаціях

Конкурс стіннівок, плакатів, малюнків:

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Підготовка і проведення виховних заходів:

1 місце – Капінус П.В., класний керівник групи 31 ЕМВ (виховна година, ігровий урок);

ІІ місце -  Гордієнко В.М., майстер виробничого навчання групи 11 КК (виховна година, вікторина);

ІІІ місце – Мельник О.В. класний керівник групи 11 ОКС (виховна година, вікторина).

Метою проведення заходів було привернути увагу учнівської молоді до дорожньо-транспортного травматизму, закликати учнів перебуваючи на вулицях і дорогах дбати про власну безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху, виховати  дисциплінованих учасників дорожнього руху, навчити учнів практичним вмінням і навичкам безпечної поведінки на дорозі і в транспорті, розпізнавати небезпечні ситуації, які можуть трапитись на дорозі, правильно їх оцінювати, передбачати приховані небезпеки, прогнозувати дорожню ситуацію.

Педколектив ПТУ № 38 смт. Голованівськ звертається до учнів:

  • будьте уважними та обережними, завжди дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху!
  • Пам’ятайте!  Безпека на дорозі залежить від кожного, в тому числі і від Вас!
Переглядів: 145 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: