Головна » 2018 » Квітень » 25 » Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.
11:01
Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09.02.2017 року № 58-р «Про основні заходи цивільного захисту області на 2017 рік», наказу управління ДСНС України у Кіровоградській області, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 29.06.2017 року № 188/538 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області  у 2017/2018 навчальному році», наказу директора ПТУ № 38 смт. Голованівськ від 04.09.2017 року № 79 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в ПТУ № 38 у 2017-2018 навчальному році», з метою забезпечення високої готовності учасників навчально-виховного процесу оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти у надзвичайних ситуаціях, формування та розвиток в учнів високих моральних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності з 16.04.2018р. по 20.04.2018р. в училищі проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Жити цікаво та безпечно».

Згідно затвердженого плану-графіку класні керівники, майстри виробничого навчання в закріплених навчальних групах провели відповідні заходи даного тематичного спрямування у вигляді виховних годин, відкритих уроків, вікторин, написання рефератів, тестування.

         В рамках Тижня 19.04.2018р. проведено День цивільного захисту, який розпочався урочистим відкриттям на загальноучилищній лінійці та інформуванням учасників навчально-виховного процесу про завдання системи цивільного захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

За участю провідного фахівця Голованівського РВ У ДСНС України у Кіровоградській області лейтенанта служби цивільного захисту Безверхнього В.С. проведено практичні тренування учасників навчально-виховного процесу на випадок негайної евакуації з навчальних приміщень у разі виникнення надзвичайної ситуації. Під час евакуації всі учні і педпрацівники діяли чітко згідно плану евакуації, вчасно покинули приміщення і вишикувались  в місці збору.

Проведено конкурс малюнків, плакатів, стіннівок на тематику Тижня.

В результаті розгляду робочою комісією представлених робіт з урахуванням повноти висвітлення теми, повчальності, змістовності, художньому оформленню визначені переможці і розподілені призові місця:

Конкурс стіннівок, плакатів, малюнків

І місце –  Король Євгеній, група 31 ЕМВ

ІІ місце – Федоренко Микола, Чорноморець Валерія, група 11 ОКС

ІІІ місце – Брецко Олена, Борисовець Ольга, Оліхневич Анжеліка, Килимниченко Юлія,  група 21 КК.

 

Підготовка і проведення виховних заходів:

            І місце – Капінус П.В., класний керівник групи 31 ЕМВ

            ІІ місце – Овчінніков В.М., класний керівник групи 31 ОКС

            ІІІ місце - Мінаєва І.В., класний керівник групи 31 ТМ

Переглядів: 73 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: