Головна » 2017 » Квітень » 18 » Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту.
09:21
Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту.

 

            Відповідно спільного наказу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 04 липня 2016 року №214/525 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області у 2016/2017 навчальному році» з метою вироблення в учнів навичок і умінь грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров’я, формування та розвиток у підростаючого покоління відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності до дій у нестандартних ситуаціях. в професійно-технічному училищі № 38 смт. Голованівськ  з 10.04.2017р. по 14.04.2017р. проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека у твоєму житті» в рамках якого 12.04.2017 року проводився «День цивільного захисту».

Згідно затвердженого плану-графіку класні керівники, майстри виробничого навчання в навчальних групах провели відповідні заходи у вигляді бесід на виховних годинах, написання учнями рефератів, проведення вікторин, тестування, анкетування. Проведено конкурс малюнків, плакатів, стіннівок за даною тематикою.

День цивільного захисту розпочався урочистим відкриттям на загальноучилищній лінійці та інформуванням учасників навчально-виховного процесу про завдання та план проведення заходів на протязі дня. За сигналом сповіщення «Увага всім!» проведено практичні тренування по евакуації педперсоналу і учнів з навчальних приміщень на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

З метою закріплення в учнів умінь щодо збереження та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій; користування засобами індивідуального захисту, первинними засобами пожежогасіння, надання першої долікарської допомоги; практичного відпрацювання дій за планом реагування на надзвичайні ситуації цікаво і організовано проведені комплексні естафетні змагання по практичному відпрацюванню дій за планом реагування на надзвичайні ситуації між командами навчальних груп.  В ході змагань учні показали хороші результати підготовленості до дій у період лиха, командної згуртованості і взаємодопомоги.

 Наказом по навчальному закладу команди-учасники змагань нагороджені почесними грамотами та оголошена подяка учням, які брали активну участь у проведених заходах.

Призові місця розподілились між командами навчальних груп:

І місце – група 21ТМ

ІІ місце – група 11ЕМВ

ІІІ місце – група 21ЕМВ

 

 

 

Переглядів: 121 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: