Головна » 2017 » Листопад » 17 » Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в ПТУ № 38 смт. Голованівськ на тему: «Сірники не чіпай – вогонь не закликай!»
10:33
Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в ПТУ № 38 смт. Голованівськ на тему: «Сірники не чіпай – вогонь не закликай!»

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09.02.2017 року № 58-р «Про основні заходи цивільного захисту області на 2017 рік», наказу управління ДСНС України у Кіровоградській області, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 29.06.2017 року № 188/538 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області  у 2017/2018 навчальному році», наказу директора ПТУ № 38 смт. Голованівськ від 04.09.2017 року № 79 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в ПТУ № 38 у 2017-2018 навчальному році», з метою профілактики виникнення пожеж та їх наслідків з 06.11.2017р. по 10.11.2017р. в училищі проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Сірники не чіпай – вогонь не закликай».

 

Згідно затвердженого графіку класні керівники, майстри виробничого навчання в закріплених навчальних групах. провели з учнями виховні заходи даного тематичного спрямування вигляді виховних годин, бесід, написання учнями рефератів, вікторин, конкурсів стіннівок, плакатів та малюнків.

07.11.2017 р. проведено загально училищну лінійку, на якій інженер з охорони праці

Козоріз А.М.  розповів  учням про необхідність дотримання протипожежного режиму під час опалювального періоду та порядок дій в разі виникнення пожежі.

            08.11.2017 р. проведено тренування по евакуації учнів та обслуговуючого персоналу гуртожитку на випадок виникнення пожежі. За умовним сигналом «Увага всім!» було проведено оповіщення мешканців гуртожитку про початок евакуації. Учні під керівництвом обслуговуючого персоналу швидко без паніки покинули житлові кімнати, згідно маршрутів, визначених планами евакуації та вишикувались на спортивному майданчику де була проведена перевірка наявності евакуйованих учнів згідно списку. Метою проведення тренування було навчити учнів чітким діям при здійснені евакуації в разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

            На уроці інформатики відповідно навчальної програми і тематики уроку учні групи 21ОКС , Чепис Каріна, Петров Вадим, Іващенко Владислав, Шмідт Тетяна, Почтар Аліна  працювали над створенням буклетів у програмі Publisher на тему «Пожежна безпека».

            По завершенню Тижня класні керівники, майстри виробничого навчання надали матеріали по проведених заходах в навчальних групах на розгляд робочої комісії.

            В результаті розгляду представлених робіт і матеріалів по проведенню Тижня, з урахуванням їх тематичної змістовності, рівня висвітлення теми, художнього оформлення, робочою комісією з підведення підсумків Тижня були визначені переможці і розподілені призові місця  в номінаціях:

Конкурс стіннівок, плакатів, малюнків

І місце – Федоренко Микола, група 11 ОКС

ІІ місце – Жиловий Андрій, група 21 ОК         

   

ІІІ місце – Порожнюк Світлана, Гевелюк Інна,  група 11 КК.

 

Переглядів: 87 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: