Головна » 2018 » Січень » 12 » Тиждень методичної комісії з професія « Кухар-кондитер»
11:13
Тиждень методичної комісії з професія « Кухар-кондитер»

З 04.12.2017р. по 08.12.2017р. в ПТУ №38  смт. Голованівськ  проходив тиждень методичної комісії з професія « Кухар-кондитер»

Відкрила тиждень майстер виробничого навчання Колодійчук Валентина Миколаївна. Глядачі були зачаровані чудесами молекулярної кулінарії за допомогою якої був створений десерт «Капелька».

Також у понеділок був проведений виховний захід на тему «Хліб і рушник – обереги нашого життя» . Захід підготували учні групи 21 КК, класний керівник Кублик Галина Вікторівна та майстер виробничого навчання Колодійчук Валентина Миколаївна.

У вівторок естафету з проведення майстер класів перейняли учні групи 11КК Томашевська Анастасія та Опришко Максим, які  не дивлячись на свій юний вік продемонстрували всім присутнім приготування вишуканих страв.

Методичний тиждень продовжив бізнес-семінар, який  відбувся на базі підприємства. Тема семінару «Відкриття піцерії. Ідеї Малого бізнесу». Учні групи 31 Кк під керівництвом своїх наставників продемонстрували свої вміння підприємств початківців.

В четвер майстер виробничого навчання Колодійчук Валентина Миколаївна провела з учнями групи 21 КК конкурс-гру «Ми любимо кулінарію», де діти  змагалися як у своїх теоретичних знаннях так і в практичних вміннях та навичках.

Завершила тиждень  майстер виробничого навчання Чорна Інна Сергіївна, яка провела відкритий урок виробничого навчання. Це був підсумково-узагальнюючий урок з теми «Приготування салатів та вінегретів».

Методичний тиждень пройшов цікаво та плідно як для учнів так і для їх наставників.

 

Переглядів: 77 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: