Головна » 2018 » Листопад » 14 » Тиждень знань безпеки життєдіяльності.
12:14
Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

 

На виконання спільного наказу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації від 22.06.2018 року № 166/480-ОД « Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти області у 2018/2019 навчальному році», з метою профілактики виникнення пожеж та їх наслідків з 05.11.2018р. по 09.11.2018р. в ПТУ № 38 смт. Голованівськ проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Мала іскра – великий вогонь!».

Згідно затвердженого графіку класні керівники, майстри виробничого навчання в закріплених навчальних групах. провели з учнями виховні заходи даного тематичного спрямування вигляді виховних годин, бесід, написання учнями рефератів, вікторин, конкурсів стіннівок, плакатів та малюнків.

06.11.2018 р. інженер з охорони праці Козоріз А.М. провів загально училищну лінійку на тему: «Дотримання протипожежного режиму в закладі під час опалювального періоду» з демонстрацією відеоролика про правила пожежної безпеки.

Козоріз А.М.  розповів  учням про необхідність дотримання протипожежного режиму під час опалювального періоду та порядок дій в разі виникнення пожежі.

            08.11.2018 р. проведено тренування по евакуації учнів та обслуговуючого персоналу гуртожитку на випадок виникнення пожежі. За умовним сигналом «Увага всім!» було проведено оповіщення мешканців гуртожитку про початок евакуації. Учні під керівництвом обслуговуючого персоналу швидко без паніки покинули житлові кімнати, згідно маршрутів, визначених планами евакуації та вишикувались на спортивному майданчику де була проведена перевірка наявності евакуйованих учнів згідно списку. Метою проведення тренування було навчити учнів чітким діям при здійснені евакуації в разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

            По завершенню Тижня класні керівники, майстри виробничого навчання надали матеріали по проведених заходах в навчальних групах на розгляд робочої комісії.

            В результаті розгляду представлених робіт і матеріалів по проведенню Тижня, з урахуванням їх тематичної змістовності, рівня висвітлення теми, художнього оформлення, робочою комісією з підведення підсумків Тижня були визначені переможці і розподілені призові місця  в номінаціях:

 

Конкурс стіннівок, плакатів, малюнків

І місце – Липовенко Вероніка, група 11 АОС

ІІ місце – Кінощук Тимофій, група 11 КК      

 

           

            Підготовка і проведення виховних заходів

            І місце – Овчінніков В.М., класний керівник групи 11 АОС.

          ІІ місце – Капінус П.В., класний керівник групи 11 ЕМВ,

         ІІІ місце – Гордієнко О.В., класний керівник групи 11ТМ.

 

Переглядів: 25 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: