Головна » 2018 » Лютий » 23 » Виховання у дітей навиків здорового способу життя у професійно-технічному училищі № 38 смт. Голованівськ
13:22
Виховання у дітей навиків здорового способу життя у професійно-технічному училищі № 38 смт. Голованівськ

 

         Сьогодні особливо гостро стоїть питання виховання здорової молоді.

Здоров’я це найбільша людська цінність, яку багато людей починають цінувати та берегти вже втративши значну частину цього скарбу. Без здоров’я немає щастя. Іноді учні навмисно все роблять для того, щоб загубити своє здоров’я.   Вони набувають поганих звичок, якими вони хизуються перед друзями і в такий спосіб хочуть показати себе дорослими, самостійними і стильними. Відхилення у поведінці підлітків від ведення здорового способу життя  вимагає застосування в навчально-виховному процесі превентивного виховання, яке забезпечує реалізацію заходів спрямованих на популяризацію знань здорового способу життя, прищеплення бережливого ставлення до збереження свого здоров’я та життя і здоров’я оточуючих.

         З метою навчання учнів здорового способу життя, засвоєння ними конкретних знань про здоровий спосіб життя, протидії шкідливим звичкам, пропаганди  фізичної культури і спорту, загартування організму,   дотримання

особистої гігієни і правильного харчування, протидії інфекціям, в професійно-технічному училищі № 38 смт. Голованівськ з 12.02.2018р. по 16.02.2018р. проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності, сприяння здорового способу життя на тему «Найбільше багатство - здоров’я».

Згідно затвердженого плану-графіку класні керівники, майстри виробничого навчання у всіх навчальних групах провели різноманітні заходи даного тематичного спрямування у вигляді виховних годин, бесід, написання рефератів, оповідань,  анкетування, конкурсів стінгазет, плакатів, малюнків.

13.02.2018р. інженер з охорони праці Козоріз А.М. провів загальноучилищну лінійку на якій розповів учням про необхідність ведення здорового способу життя, з яких складових частин складається здоровий спосіб життя, про  вплив шкідливих звичок на життя і здоров’я людини. Для закріплення наданої інформації здійснено перегляд відеоролика про здоровий спосіб життя.

В ході Тижня практичним психологом Гордієнко О.В. в навчальних групах проведено анкетування учнів на предмет розуміння важливості ведення здорового способу життя та їх ставлення до свого здоров’я.

 Після закінчення Тижня всі навчальні групи подали матеріали проведених заходів на розгляд робочої комісії училища для підведення підсумків і визначення кращих робіт серед учнів.

В результаті розгляду представлених матеріалів з урахуванням творчого підходу до проведених заходів, повноти висвітлення теми заходу, повчальності, змістовності, художньому оформленні визначені переможці та розподілені призові місця:

І місце – учні групи 11 ЕМВ Барзіков Валентин, Поліщук Владислав.

ІІ місце – учні групи 21 КК Брецко Олена, Кирилюк Вікторія.

ІІІ місце – учні групи 11 КК Порожнюк Світлана, Цілієвська Сабіна.

На завершальному етапі проведення Тижня сприяння здорового способу життя виданий підсумковий наказ директора ПТУ № 38, в якому проведений аналіз, відзначені кращі педпрацівники і учні, що взяли участь у проведених заходах та надані рекомендації щодо покращення виховної роботи.

 

 

Переглядів: 90 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: