Головна » 2017 » Березень » 6 » Зустріч у бібліотеці
16:07
Зустріч у бібліотеці

27.02.2017 р. у бібліотеці ПТУ № 38 смт. Голованівськ відбулася зустріч Тоцького Олександра Васильовича з учнями училища.

 Олександр Васильович недавно повернувся із АТО, де він ніс службу. Діти уважно слухали справжню людину з війни. Він розповів про нелегкі будні, які він проводив під Волновахою, Маріуполем. Там він працював з молодшими за себе офіцерами і солдатами. Але він був такий потрібний їм. Командир майор Олексій Бондар у центральній газеті Міністерства оборони «Народна армія» писав, що у їхній батареї близько 60 відсотків військовослужбовців, призваних за мобілізацією. Більшість із них – чоловіки віком до 35 років, але є і справжні «аксакали», сивочолі батьки сімейств і дідусі, які розміняли вже шостий десяток. Серед них – заступник командира батареї по роботі з особовим складом майор Олександр Тоцький, якому 57 років. До війни він був вчителем предмету «Захисту Вітчизни». Торік його мобілізували. Так офіцер почав вивчати захист Вітчизни на практиці. Досвідчений педагог із трьома десятиліттями педагогічного стажу допомагає командирові у створенні в колективі здорового морально-психологічного клімату, ділиться з комбатом, який рівно удвічі молодший життєвою мудрістю.

Олександр Васильович Тоцький має нагороди: медаль «Захиснику України», «За заслуги», «За участь в АТО», «За оборону Маріуполя», нагрудний знак «Обов’язок виконано із честю», «Патріот України».

Діти сфотографувалися з Олександром Васильовичем на фоні українського прапора, на якому солдати й офіцери написали свої побажання своєму наставнику.

Серед цих написів є такі:

«Миру Вам», «Пам’ятайте про нас», «Кращому замполіту», «Дякуємо за службу».

А командир з м. Волноваха О.В. Бондар написав: «Пам’ятаю нашу першу з вами зустріч. І саме з того часу зрозумів, що Ви є професійним і розумним офіцером».

Учні із цікавістю і захопленням слухали Олександра Васильовича. Така зустріч допоможе краще зрозуміти і знайти своє місце у житті, стати справжнім патріотом України, захисником своєї сімї і родини.

 

Переглядів: 181 | Додав: ptu38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: